Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: tags
sl: značke

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Tags
sl: Oznake

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: <none>
sl: <brez>

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: locked
sl: zaklenjeno
