Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anullo

en: Tags
sq: Etiketat

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: locked
sq: bllokuar
