Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: tags
sv: etiketter

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Tags
sv: Etiketter

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: <none>
sv: <ingen>

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: locked
sv: låst
