Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Next
ta: அடுத்த

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: view
ta: பார்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: <none>
ta: <இல்லை>

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது
