Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: tags
te: వర్గాలు

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: Unlimited
te: అపరిమితం
