Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: tags
th: คำสำคัญ

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: การกระทำ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: view
th: แสดง

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: locked
th: ถูกล็อค
