Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: tags
tr: etiketler

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Tags
tr: Etiketler

en: Developers
tr: Geliştiriciler

en: Projects
tr: Projeler

en: view
tr: görüntüle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: <none>
tr: <hiçbiri>

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: locked
tr: kilitli
