Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: tags
ug: خەتكۈچلەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Unlimited
ug: چەكسىز
