Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: tags
uk: теґи

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Вилучити

en: Actions
uk: Події

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Tags
uk: Теґи

en: Developers
uk: Розробники

en: Projects
uk: Проекти

en: view
uk: вид

en: Release identification
uk: Ідентифікація релізу

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: tag
uk: тег

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Repository
uk: Сховище

en: Version Control
uk: Керування версіями

en: Project directory
uk: Каталог проекту

en: locked
uk: блоковано

en: You must specify a valid user name.
uk: Ви повинні вказати дійсне ім'я користувача.

en: %user is not a valid user on this site.
uk: користувача %user немає на цьому сайті.

en: Retry
uk: Повтор

en: Branches
uk: Гілки
