Version Control / Project Node integration (6.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: tags
ur: اصناف

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
