Version Control / Project* integration (6.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: tags
vi: thẻ

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Tags
vi: Thẻ

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: <none>
vi: <không>

en: Unlimited
vi: Không giới hạn
