Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Tags
am: መለያዎች

en: view
am: ትይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ
