Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: tags
ast: etiquetes

en: Tags
ast: Etiquetes

en: view
ast: vista

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: !time ago
ast: hai !time
