Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Tags
az: Teqlər

en: view
az: görünüş

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi
