Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: tags
bg: етикети

en: Next
bg: Още

en: Tags
bg: Таг

en: view
bg: преглед

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: !time ago
bg: преди !time
