Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: tags
bn: ট্যাগসমুহ

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী
