Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: Next
ca: Següent

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Projects
ca: Projectes

en: view
ca: mostra

en: Save
ca: Desa

en: tag
ca: etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: !time ago
ca: fa !time
