Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Next
da: Næste

en: Projects
da: Projekter

en: view
da: vis

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: !time ago
da: !time siden
