Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: tags
el: ετικέτες

en: Next
el: Επόμενο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: view
el: προβολή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: !time ago
el: Πριν από !time
