Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: tags
eu: etiketak

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Tags
eu: Etiketak

en: view
eu: ikusi

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: !time ago
eu: duela !time
