Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: tags
fi: tunnisteet

en: Next
fi: Seuraava

en: Tags
fi: Tagit

en: Projects
fi: Projektit

en: view
fi: näkymä

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: !time ago
fi: !time sitten
