Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: view
fil: tingnan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: !time ago
fil: !time ang nakalipas
