Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: tags
fr: mots-clés

en: Next
fr: Suivant

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Projects
fr: Projets

en: view
fr: voir

en: Release identification
fr: Identification de version

en: Save
fr: Enregistrer

en: tag
fr: balise

en: User
fr: Utilisateur

en: !time ago
fr: Il y a !time

en: Retry
fr: Essayer à nouveau
