Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: tags
hi: उपनाम

en: Next
hi: अगला

en: Tags
hi: उपनाम

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: view
hi: देखें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: !time ago
hi: !time पे
