Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: tags
hr: tagovi

en: Next
hr: Sljedeći

en: Tags
hr: Oznake

en: view
hr: prikaz

en: Release identification
hr: Identifikacija izdanja

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: !time ago
hr: prije !time
