Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: tags
hy: թեգեր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: !time ago
hy: !time առաջ
