Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: tags
is: merki

en: Next
is: Næsta

en: Tags
is: Efnisorð

en: view
is: skoða

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi
