Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: tags
it: tag

en: Next
it: Successivo

en: Tags
it: Etichette

en: view
it: mostra

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: !time ago
it: !time fa
