Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Tags
jv: Tautan

en: view
jv: tampilan

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo

en: !time ago
jv: !time kepungkur
