Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: tags
ka: ტეგები

en: Next
ka: შემდეგი

en: Tags
ka: ტეგები

en: view
ka: ნახვა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: !time ago
ka: !time წინ
