Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: tags
lv: birkas

en: Next
lv: Tālāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Projects
lv: Projekts

en: view
lv: skatīt

en: Save
lv: Saglabāt

en: tag
lv: marķēt

en: User
lv: Lietotājs

en: !time ago
lv: pirms !time
