Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: tags
ml: അനുബന്ധങ്ങള്‍

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: view
ml: കാണുക

en: Release identification
ml: തിരിച്ചറിയൽ റിലീസ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
