Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: tags
mn: шошгууд

en: Next
mn: Дараах

en: Tags
mn: Тагууд

en: view
mn: харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: !time ago
mn: !time өмнө
