Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: tags
mr: टॅग

en: Next
mr: पुढील

en: view
mr: दाखवा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य
