Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: Next
ne: अर्को

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: !time ago
ne: !time अघि
