Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: tags
nn: merkelappar

en: Next
nn: Neste

en: view
nn: vis

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: !time ago
nn: !time sidan
