Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Projects
oc: Projèctes

en: view
oc: veire

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: !time ago
oc: I a !time
