Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: tags
os: тегтӕ

en: Next
os: Дарддæр

en: Tags
os: Тегтæ

en: view
os: бакаст

en: Save
os: Ныффысс
