Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: Projects
pt: Projetos

en: view
pt: ver

en: Release identification
pt: Identificação do release

en: Save
pt: Salvar

en: User
pt: Usuário

en: !time ago
pt: !time atrás
