Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: tags
ro: etichete

en: Next
ro: Următor

en: Tags
ro: Etichete

en: Projects
ro: Proiecte

en: view
ro: afișează

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: !time ago
ro: în urmă cu !time
