Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: tags
sk: menovky

en: Next
sk: Ďalej

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: Save
sk: Uložiť

en: tag
sk: značka

en: User
sk: Používateľ

en: !time ago
sk: pred !time

en: branch
sk: vetva

en: Retry
sk: Znova
