Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: tags
sv: etiketter

en: Next
sv: Nästa

en: Tags
sv: Etiketter

en: Projects
sv: Projekt

en: view
sv: visa

en: Save
sv: Spara

en: tag
sv: tagg

en: User
sv: Användare

en: !time ago
sv: !time sedan
