Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Next
ta: அடுத்து

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: view
ta: பார்

en: Release identification
ta: வெளியீட்டு அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: !time ago
ta: !time முன்னால்
