Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: tags
ug: خەتكۈچلەر

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: !time ago
ug: ! بۇرۇن
