Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: tags
vi: thẻ

en: Next
vi: Tiếp

en: Tags
vi: Thẻ

en: view
vi: xem

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: !time ago
vi: !time trước

en: Retry
vi: Thử lại

en: Branches
vi: Theo dõi
