Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: tags
be: тэгі

en: Next
be: Наступны

en: Tags
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: !time ago
be: !time таму
