Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: tags
cs: tagy

en: Next
cs: Další

en: Tags
cs: Štítky

en: view
cs: zobrazit

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: !time ago
cs: !time zpět
