Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: tags
gl: etiquetas

en: Next
gl: Seguinte

en: Tags
gl: Etiquetas

en: view
gl: vista

en: Save
gl: Gardar

en: tag
gl: etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: !time ago
gl: Fai !time
