Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: tags
gu: વિષયો

en: Next
gu: આગળ

en: view
gu: જુઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: !time ago
gu: !time પહેલા
