Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: tags
he: תגיות

en: Next
he: הבא

en: Tags
he: תגיות

en: Projects
he: פרוייקטים

en: view
he: צפיה

en: Save
he: שמירה

en: tag
he: טאג

en: User
he: משתמש

en: !time ago
he: לפני !time
